12 اردیبهشت 1399

روز معلم مبارک

مولف: هادی فرنیا   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

روز معلم مبارک

 به نام خداوند علم و اندیشه
"مَن عَلَّمَنی حَرفاً فَقَد صَیَّرَنی عَبداً" 
هرکس مرا نکته‌ای آموزد، مرا بنده خویش ساخته است.
امام علی (ع)
 
درود و سلام بر پیام آوران نور و انسانیت، ایثارگران متعهد و مخلص و شیفتگان علم و دانش. عزیزانی که سرچشمه نیک اندیشی، مهر و محبت و خرمن علم و معرفت هستند و خالصانه و با تمام وجود در مسیر زندگی، راهنمای راستی و درستی شدند تا پیچ و خم‌های سخت زندگی را برای رهروان راه آسان نمایند.
دوازدهم اردیبهشت روز گرامیداشت تلاش های ارزشمند انسان‌ هایی است که در مسیر اعتلای ادب و فرهنگ جامعه و تربیت نسلی توانا، دانا و بینا، بی ادعا و صبورانه  سخت می‌کوشند.
اساتیدی که در بحبوحه بحران کرونا، با مشارکتی بی نظیر در امر آموزش در کلاس‌های مجازی، نشان دادند که الحق مقام والا و پرافتخار معلم، برازنده و شایسته ایشان است.
اینک در آغاز هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم با گرامیداشت یاد و خاطره معلمان شهید استاد مرتضی مطهری، ابوالحسن خانلری و همه شهدای فرهنگی، فرارسیدن روز و هفته نکوداشت مقام معلم را به شما معلمان اندیشمند، فهیم، پر تلاش و دلسوز دبیرستان فرهنگ تبریک عرض نموده و به مصداق "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" و به افتخار جایگاه رفیع معلمی، مراتب سپاس و قدردانی خویش را از همکاری، همراهی و تلاش‌های دلسوزانه شما عزیزان اعلام می دارم.
دوازدهم اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد ونود و نه
علی تفکری
مدیر دبیرستان فرهنگ منطقه ۲

تعداد مشاهده (144)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "روز معلم مبارک"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

نقشه سایت