29 اسفند 1398

سال نو مبارک

مولف: هادی فرنیا   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

سال نو مبارک

 آیینه روزگار لبخند خداست
آرامش سبزه زار لبخند خداست
 
از عطر نگاه باغ ها دانستم
نام دگر بهار لبخند خداست
 
به نام خدا
همکاران ارجمند، اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز
درآستانه انقلاب طبیعت به پرچمداری بهار دل انگیز، خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که مجالی عطا فرمود تا بار دیگر سپیدی برف زمستانش را ببینیم و دو صد سپاس اگر فرصتی ارزانی دارد تا بهاری دیگر و بهاران دیگر را نیز نظاره گر باشیم.
در سالی که گذشت به دستاوردهای بزرگی رسیدیم؛ تحول و شکوفایی در تمامی عرصه ها به بار نشست و تا حدود زیادی توانستیم اهداف خود را تحقق بخشیم. درخشش چشمگیر دانش آموزان در کنکور سراسری، المپیادهای علمی، مسابقات قرآنی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... گوشه ای از این توفیقات است. بدون شک همه این موفقیت ها مرهون لطف خداوند بزرگ، هدایت های داهیانه همکاران ارجمند، حمایت های بی دریغ اولیای گرامی و تلاش های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی دانش آموزان عزیزمان است. 
اینجانب رجاء واثق دارم که در سال پیش رو و ادامه سال تحصیلی نیز  همچون سال های گذشته با همدلی و همسویی همه همراهان فرهنگ، خواهیم توانست اهدافمان را پیش برده و نقش خود را به درستی ایفا کنیم.
تقدیر بر این بود که در ماه پایانی سال، دور از هم در انتظار نوروز بمانیم؛ اما شما عزیزان در این شرایط نیز سه گانه شعار سال تحصیلی (مشارکت جویی و مسئولیت پذیری توام با اخلاق حرفه ای) را به شعور و عمل بدل کرده و از تهدید دوری از آموزش حضوری، فرصتی برای آموزش مجازی ساختید. پس بیایید در ادامه این تلاش جهادگرانه و در این واپسین روزهای سال ۹۸ همراه باهم "اسفند" بحرانی را دود  کنیم و تصمیم بگیریم تا نوروز را در خانه بمانیم تا بهار زیباتری داشته باشیم. 
در پایان ضمن ارج نهادن به خدمات همکاران دلسوز، تلاشهای دانش آموزان ساعی و حمایت های اولیای گرامی در سالی که گذشت، در آستانه حلول سال نو، تجدید حیات طبیعت را به اعضای خانواده بزرگ فرهنگ صمیمانه تبریک می گویم و سالی توام با تندرستی و آرامش، سرشار از معنویت، رحمت و برکت را برای شما آرزو می کنم. 

علی تفکری
مدیر دبیرستان فرهنگ منطقه ۲
بیست و نهم اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود و هشت

تعداد مشاهده (173)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "سال نو مبارک"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

نقشه سایت